SHOWbizz

Не им одолеа: Орландо Блум ги зграби градите на Кејти Пери

Не им одолеа: Орландо Блум ги зграби градите на Кејти Пери

Кејти Пери важи за ѕвезда со најубави и најбујни природни гради помеѓу славните. Очигледно на бујното деколте не можеше да одолее ниту нејзиното момче Орландо Блум, па реши да ги зграби во јавност. Папараците направија фотографии на кои двојката ужива во својот одмор, а ...

nenad

August 9th, 2016

No comments

Фановите полудеа: Селена Гомез и Џастин Бибер повторно заедно

Фановите полудеа: Селена Гомез и Џастин Бибер повторно заедно

Се шпекулира дека познатиот пар Селена Гомез и Џастин Бибер повторно ќе бидат заедно, овој пат во песна. 24-годишната пејачка овој викенд ги полуде фановите со Snapchat видео на кое ја пее „Let me love you“ , песна на Џастин во соработка со Ди-Џеј Снејк. На клипот пејачката ...

nenad

August 3rd, 2016

No comments

Ким Кардашијан ги покажа гаќичките и новата фризура

Ким Кардашијан ги покажа гаќичките и новата фризура

Имајќи ја нејзината супер фигура, Ким Кардашијан изгледа одлично во што и да облече. 35-годишната Ким изгледаше магично во краток, маслинест фустан на забавата на „KNC beauty“, во Лос Анџелес. Ѕвездата на реалното шоу „Keeping up with the Kardashians“, освен долгите нозе и ...

nenad

August 3rd, 2016

No comments

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

Иако го прослави својот 47 роденден со Ким Кардашиан во саботата во Вегас, тоа не беше доволно за Џенифер Лопез. Во неделата таа направи уште една забава, овој пат во Нобу Вила апартманот во Caesar’s Palace. Но, за разлика од првата прослава каде што се забавуваа секси ...

nenad

July 28th, 2016

No comments

Селена Гомез има нова фризура!

Селена Гомез има нова фризура!

Младата пејачка Селена Гомез често ги менува своите фризури и бои на коса. Иако сеуште не е спремна за драстични промени и овој пат таа се одлучила за мала промена, но со голем ефект. На еден од настапите на својата светска турнеја по име „Revival Selena“, ја покажа ...

nenad

July 28th, 2016

No comments