SHOWbizz

Не им одолеа: Орландо Блум ги зграби градите на Кејти Пери

Не им одолеа: Орландо Блум ги зграби градите на Кејти Пери

Кејти Пери важи за ѕвезда со најубави и најбујни природни гради помеѓу славните.

Очигледно на бујното деколте не можеше да одолее ниту нејзиното момче Орландо Блум, па реши да ги зграби во јавност.

Папараците направија фотографии на кои двојката ужива во својот одмор, а актерот ги допира градите на Кејти додека таа ужива во вода.

кејти пери и орландо блум

кејти пери и орландо блум

Очигледно на Блум не му беше доволно тоа што се најде гол на насловните страни на сите светски таблоиди, па сега како тинејџер се залепи за градите на својата девојка.

кејти пери и орландо блум

кејти пери и орландо блум

nenad

August 9th, 2016

No comments

Comments are closed.