SHOWbizz

Фановите полудеа: Селена Гомез и Џастин Бибер повторно заедно

Фановите полудеа: Селена Гомез и Џастин Бибер повторно заедно

Се шпекулира дека познатиот пар Селена Гомез и Џастин Бибер повторно ќе бидат заедно, овој пат во песна.

24-годишната пејачка овој викенд ги полуде фановите со Snapchat видео на кое ја пее „Let me love you“ , песна на Џастин во соработка со Ди-Џеј Снејк.

Џастин Бибер

На клипот пејачката лежи во кревет во црна маичка, смеејќи се најверојатно на прашината што ќе ја крене објавувајќи го видеото.

nenad

August 3rd, 2016

No comments

Comments are closed.