SHOWbizz

Ким Кардашијан ги покажа гаќичките и новата фризура

Ким Кардашијан ги покажа гаќичките и новата фризура

Имајќи ја нејзината супер фигура, Ким Кардашијан изгледа одлично во што и да облече.

35-годишната Ким изгледаше магично во краток, маслинест фустан на забавата на „KNC beauty“, во Лос Анџелес.

Ким и Кание

Ѕвездата на реалното шоу „Keeping up with the Kardashians“, освен долгите нозе и гаќичките, ја покажа и новата фризура која одлично и стои.

На забавата беше заедно со нејзиниот сопруг Кание, кој не се одлепи од ѕвездата.

Ким и Кание

nenad

August 3rd, 2016

No comments

Comments are closed.