SHOWbizz

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

Иако го прослави својот 47 роденден со Ким Кардашиан во саботата во Вегас, тоа не беше доволно за Џенифер Лопез.

Џенифер Лопез

Во неделата таа направи уште една забава, овој пат во Нобу Вила апартманот во Caesar’s Palace.

Но, за разлика од првата прослава каде што се забавуваа секси девојки, овој пат забавата беше резервирана за згодните мажи, вклучувајќи го и Кристијано Роналдо.

Џенифер Лопез и Роналдо
Пеачката на хитот „Ain’t your mama “, беше облечена во светкав, зелен комбинезон со шлиц на левата нога.

Џенифер Лопез

Таа ја искористи секоја прилика да ги покаже долгите ислаби нозе.

Џенифер Лопез

Со длабоко деколте кое го покажуваше светло синиот градник, светкави сини потпетици и темен кармин Лопез блескаше.

Џенифер Лопез

nenad

July 28th, 2016

No comments

Comments are closed.