SHOWbizz

Ги полуде фановите: Дрејк сака да има бебе со Ријана (видео)

Ги полуде фановите: Дрејк сака да има бебе со Ријана (видео)

Работите меѓу Дрејк и Ријана се вжештуваат.

Таа по втор пат се појави на сцената на „ОВО“ фестивалот во Торонто, каде што настапува Дрејк.

После настапот на песната „Work“, Дрејк ја полуде публиката со неговата изјава: „Се појави два пати по ред во мојот град. Можеби треба да имаме бебе.“

nenad

August 9th, 2016

No comments

Comments are closed.