SHOWbizz

Нервозна и со вино во раката: Ријана фотографирана за време на нападот во Ница

Нервозна и со вино во раката: Ријана фотографирана за време на нападот во Ница

Ријана вечерала во еден француски ресторан за време на нападот во Ница во кој беа убиени 84 луѓе, а стотина повредени.

28-годишната пејачка била фотографирана за време на инцидентот како држи чаша црвено вино во раката и вознемирено зборува на нејзиниот телефон.

Рири беше со своето обезбедување кое се погрижило пејачката да е безбедна.

По инцидентот во Ница, Ријана го откажа концертот таму кој пребаше да се одржи во петокот.

ријана во ница

ријана во ница

ријана во ница

ријана во ница

ријана во ница

nenad

July 18th, 2016

No comments

Comments are closed.