хит ВЕСТИ

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

На забавата и нема крај: Џенифер Лопез повторно го прослави роденденот со познат фудбалер

Иако го прослави својот 47 роденден со Ким Кардашиан во саботата во Вегас, тоа не беше доволно за Џенифер Лопез. Во неделата таа направи уште една забава, овој пат во Нобу Вила апартманот во Caesar’s Palace. Но, за разлика од првата прослава каде што се забавуваа секси ...

nenad

July 28th, 2016

0 Comments

Селена Гомез има нова фризура!

Селена Гомез има нова фризура!

Младата пејачка Селена Гомез често ги менува своите фризури и бои на коса. Иако сеуште не е спремна за драстични промени и овој пат таа се одлучила за мала промена, но со голем ефект. На еден од настапите на својата светска турнеја по име „Revival Selena“, ја покажа ...

nenad

July 28th, 2016

0 Comments

Џастин Бибер бркаше покемони во Њујорк (фото)

Џастин Бибер бркаше покемони во Њујорк (фото)

Целиот свет е заразен со „Pokemon Go“, но не очекувавме и славните личности да бркаат покемони. Прв тоа јавно го направи Џастин Бибер кој се појави во Централ Парк за да го фати својот покемон. 22-годишниот музичар заедно со двајца пријатели во Њујорк ја играле популарната ...

nenad

July 19th, 2016

0 Comments

настани

10
Aug
2016
КАРАОКЕ ШОУ со Ненад

КАРАОКЕ ШОУ со Ненад

12:00 am - 04:00 am
Central Park Summer Club.

СРЕДА КАРАОКЕ ШОУ СО НЕНАД  – Караоке за Цел Град @ Бесплатни Коктели за Сите Девојки Традиционалното најдобро караоке повеќе од 10 години продолжува во ...

Wednesday

аудио интервју

видео интервју

фотки

 

free instagram followers

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh