хит ВЕСТИ

Пејачката на одмор во Цирих: Ријана го покажа задникот во жолта танга

Пејачката на одмор во Цирих: Ријана го покажа задникот во жолта танга

Поради нејзината „Anti world tour“, Ријана постојано патуваше од Северна Америка, Европа па се до Азија. Но, пејачката е забележана како ужива на нејзиниот повеќе од заслужен одмор, на базен во Цирих, Швајцарија. 28-годишната ѕвезда навистина се забавуваше со чаша розе вино ...

nenad

August 19th, 2016

0 Comments

Џони Деп и Амбер Харт се разведоа: Актерката ги донираше милионите во хуманитарни цели

Џони Деп и Амбер Харт се разведоа: Актерката ги донираше милионите во хуманитарни цели

Амбер Харт ќе ги донира сите 7 милиони долари што ги доби од разводот со Џони Деп во добротворни цели, односно за помош на малтретирани жени и болни деца. 30-годишната Харт ќе ги донира парите во „Американската Унија за граѓански права“ и во Детсската болница во Лос Анџелес,

nenad

August 19th, 2016

0 Comments

Ги полуде фановите: Дрејк сака да има бебе со Ријана (видео)

Ги полуде фановите: Дрејк сака да има бебе со Ријана (видео)

Работите меѓу Дрејк и Ријана се вжештуваат. Таа по втор пат се појави на сцената на „ОВО“ фестивалот во Торонто, каде што настапува Дрејк. После настапот на песната „Work“, Дрејк ја полуде публиката со неговата изјава: „Се појави два пати по ред во мојот град. Можеби треба ...

nenad

August 9th, 2016

0 Comments

настани

24
Aug
2016
КАРАОКЕ ШОУ со Ненад

КАРАОКЕ ШОУ со Ненад

12:00 am - 04:00 am
Central Park Summer Club.

СРЕДА КАРАОКЕ ШОУ СО НЕНАД  – Караоке за Цел Град @ Бесплатни Коктели за Сите Девојки Традиционалното најдобро караоке повеќе од 10 години продолжува во ...

Wednesday

аудио интервју

видео интервју

фотки

 

free instagram followers

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh