SHOWbizz

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Ријана никогаш немала проблем со вишокот на килограми, а нејзините облини секогаш краделе воздишки.

Но, очигледно пејачката повеќе не внимава толку на својот изглед, па се здебелила 8 килограми.

Според пишувањето на светските медиуми, Рири е здебелена, а вишокот килограми се обидува да ги скрие со чудни модни комбинации.

Се шушка и дека здебелувањето е резултат од наводна бременост, иако нема никаква потврда за тоа.

nenad

May 30th, 2017

No comments

Comments are closed.