SHOWbizz

Мало богатство: Колку чини долгата коса на Ким Кардашијан?

Мало богатство: Колку чини долгата коса на Ким Кардашијан?

Постои долга коса и екстра долга коса која е новиот моден тренд помеѓу најголемите ѕвезди.

Од Ким Кардашијан, до Ријана, Ники Минаж, Ариана Гранде па дури и Џенифер Лопез, сите обожуваат и носат долга коса.

cozy.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

???? ♡

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Но, колку навистина чини нивната надоградба?

Секако прва која го започна овој тренд е Ким Кардашијан, која дава вистинско богатство на својата коса.

Таа (како и останатите ѕвезди) носи надоградба на природна коса која чини 3.000 евра.

Watch What Happens Live airs tonight on Bravo at 11/10c ???? @bravoandy

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

nenad

May 30th, 2017

No comments

Comments are closed.