SHOWbizz

Општ хаос: Кајли Џенер се појави на матура (фото+видео)

Општ хаос: Кајли Џенер се појави на матура (фото+видео)

Кајли Џенер не дозволи да ја пропушти својата матура, па направи хаос на истата.

Реалити ѕвездата со нејзината пријателка реши да се појави на матурата во средното училиште Rio Americano во Сакраменто.

Тинејџерите кои присуствуваа на матурата, веднаш почнаа да објавуваат фотографии и видеа од Кајли Џенер, која несомнено беше центар на внимание.

За оваа прилика, тинејџерката реши да облече долг фустан на едно рамо со интересни детали на колкот.

Кајли навистина изгледаше одлично, но и добро се забавуваше.

nenad

April 10th, 2017

No comments

Comments are closed.