SHOWbizz

Нема да ви се верува: Колку милиони заработи Ким Кардашијан од порно снимката

Нема да ви се верува: Колку милиони заработи Ким Кардашијан од порно снимката

Поминаа 10-години откако во јавност се појави секс видеото на Ким Кардашијан и нејзиното тогашно момче Реј Џеј.

Досега видеото е погледнато 210 милиони пати, а од истото реалити ѕвездата има заработено 100 милиони долари.

Иако на почетокот Ким беше загрижена за секс скандалот, очиглендо тоа и помогна за нејзината кариера денес, но и на сметката да има некој милион плус.

nenad

April 10th, 2017

No comments

Comments are closed.