SHOWbizz

Откриена нејзината прва реакција: 10-години од порното на Ким Кардашијан

Откриена нејзината прва реакција: 10-години од порното на Ким Кардашијан

Поминаа 10-години откако во јавноста излезе порно видеото на Ким Кардашијан, а останатото како што се вели е историја.

А, за да се „одбележи“ овој јубилеј „PageSix.com“ решија да разговараат со дел од луѓето кои биле со реалити ѕвездата кога дознала што се случило.

Тогаш Ким уживала на одмор во Австралија заедно со пријателката Парис Хилтон.

„Таа почна да плаче и постојано велеше дека не е она на снимката. Негираше и негираше се додека не и беше кажано дека може да стане славна и да ја продаде истата па и да заработи големи пари. Тогаш Ким се смири и убаво размисли“, вели извор кој бил со старлетата кога дознала за скандалот.

Снимката била направена во 2003-та година во Мексико за 23-от роденден на Ким која тогаш беше заедно со момчето Реј Џеј.

Очигледно порно видеото навистина и се исплатеше на Ким бидејќи таа ја постигна својата цел, стана многу славна.

Извори блиски до Парис Хилтон велат дека таа очајно се обидувала да стане славна, па продуцентите на реалното шоу на Хилтон и предложиле да спие со Ник Лакеј, екс момчето на Џесика Симпсон.

Ким се сложила на ова, па отишла на состанок каде папараците требале да ја фотографираат, но тоа не го сториле бидејќи не била доволно интересна за нив.

nenad

March 28th, 2017

No comments

Comments are closed.