SHOWbizz

Причината е бизарна: Ким Кардашијан и Кание Вест се разведуваат

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест се пред развод пишуваат странските медиуми.

Причината за несогласувањето на парот е бизарна, а наводно раперот смета дека според неговите стандарди, Ким е предебела.

Ким Кардашијан и Кание Вестк

Американските медиуми пишуваат дека Кание не е задоволен со килажата на својата сопруга и побарал од неа да ослабе 5 килограми.

Но, од друга страна, старлетата е многу задоволна од својата фигура, па поради тоа често се караат.

ким кардашијан во бикини

nenad

September 7th, 2016

No comments

Comments are closed.