SHOWbizz

Џастин Бибер бркаше покемони во Њујорк (фото)

Џастин Бибер бркаше покемони во Њујорк (фото)

Целиот свет е заразен со „Pokemon Go“, но не очекувавме и славните личности да бркаат покемони.

Прв тоа јавно го направи Џастин Бибер кој се појави во Централ Парк за да го фати својот покемон.

22-годишниот музичар заедно со двајца пријатели во Њујорк ја играле популарната игра, а откако успеале да ги фатат покемоните објавија фотографија на Снепчет.

џастин бибер брка покемони

Џастин Бибер очигледно следи трендови, па дури кога се во прашање игри.

џастин бибер брка покемони

џастин бибер брка покемони

nenad

July 19th, 2016

No comments

Comments are closed.