ХИТ ВЕСТИ

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Ријана никогаш немала проблем со вишокот на килограми, а нејзините облини секогаш краделе воздишки. Но, очигледно пејачката повеќе не внимава толку на својот изглед, па се здебелила 8 килограми. Според пишувањето на светските медиуми, Рири е здебелена, а вишокот килограми се обидува да ги скрие со чудни модни комбинации. Се шушка и дека здебелувањето е резултат од наводна бременост, иако нема никаква потврда за тоа.

nenad

May 30th, 2017

No comments

Општ хаос: Кајли Џенер се појави на матура (фото+видео)

Општ хаос: Кајли Џенер се појави на матура (фото+видео)

Кајли Џенер не дозволи да ја пропушти својата матура, па направи хаос на истата. Реалити ѕвездата со нејзината пријателка реши да се појави на матурата во средното училиште Rio Americano во Сакраменто. Тинејџерите кои присуствуваа на матурата, веднаш почнаа да објавуваат фотографии и видеа од Кајли Џенер, која несомнено беше центар на внимание. Kylie at our prom… #sactown pic.twitter.com/4ViX3yILtI — KC gilles (@casey_gilles) April 9, […]

nenad

April 10th, 2017

No comments

Нема да ви се верува: Колку милиони заработи Ким Кардашијан од порно снимката

Нема да ви се верува: Колку милиони заработи Ким Кардашијан од порно снимката

Поминаа 10-години откако во јавност се појави секс видеото на Ким Кардашијан и нејзиното тогашно момче Реј Џеј. Досега видеото е погледнато 210 милиони пати, а од истото реалити ѕвездата има заработено 100 милиони долари. Иако на почетокот Ким беше загрижена за секс скандалот, очиглендо тоа и помогна за нејзината кариера денес, но и на сметката да има некој милион плус.

nenad

April 10th, 2017

No comments

Откриена нејзината прва реакција: 10-години од порното на Ким Кардашијан

Откриена нејзината прва реакција: 10-години од порното на Ким Кардашијан

Поминаа 10-години откако во јавноста излезе порно видеото на Ким Кардашијан, а останатото како што се вели е историја. А, за да се „одбележи“ овој јубилеј „PageSix.com“ решија да разговараат со дел од луѓето кои биле со реалити ѕвездата кога дознала што се случило. Тогаш Ким уживала на одмор во Австралија заедно со пријателката Парис Хилтон. „Таа почна да плаче и постојано велеше дека не […]

nenad

March 28th, 2017

No comments

Цел свет и се смее: Мараја Кери доживеа фијаско на настапот за Нова Година (видео)

Цел свет и се смее: Мараја Кери доживеа фијаско на настапот за Нова Година (видео)

Поп-дивата Мараја Кери доживеа дебакл на дочекот на Новата година во Њујорк. Ѕвездата пред публиката на „Times Square“ пееше на плејбек, а нејзиниот настап се пренесуваше во живо на телевизијата „ABC“. И не само тоа, на Мараја не и појде од рака ниту на плејбек да ја отпее песната како што треба, бидејќи освен што не можеше да го фати ритамот, пејачката не успеа ниту […]

nenad

January 3rd, 2017

No comments