ХИТ ВЕСТИ

Мало богатство: Колку чини долгата коса на Ким Кардашијан?

Мало богатство: Колку чини долгата коса на Ким Кардашијан?

Постои долга коса и екстра долга коса која е новиот моден тренд помеѓу најголемите ѕвезди. Од Ким Кардашијан, до Ријана, Ники Минаж, Ариана Гранде па дури и Џенифер Лопез, сите обожуваат и носат долга коса. cozy. A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Sep 15, 2016 at 5:30pm PDT A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on May 29, 2017 at 9:42am PDT ???? ♡ […]

nenad

May 30th, 2017

No comments

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Плус 8 килограми: Што се случува со Ријана?

Ријана никогаш немала проблем со вишокот на килограми, а нејзините облини секогаш краделе воздишки. Но, очигледно пејачката повеќе не внимава толку на својот изглед, па се здебелила 8 килограми. Според пишувањето на светските медиуми, Рири е здебелена, а вишокот килограми се обидува да ги скрие со чудни модни комбинации. Се шушка и дека здебелувањето е резултат од наводна бременост, иако нема никаква потврда за тоа.

nenad

May 30th, 2017

No comments