ХИТ ВЕСТИ

POWER PLAY 21 08 2017: Toddla T – Magnet

POWER PLAY 21 08 2017: Toddla T – Magnet

nenad

August 21st, 2017

No comments

POWER PLAY 31 07 2017: ANTONIA – Iubirea Mea

POWER PLAY 31 07 2017: ANTONIA – Iubirea Mea

nenad

July 28th, 2017

No comments

Во пресрет на УЕФА Супер Купот: Објавено промотивното видео за Скопје

Во пресрет на УЕФА Супер Купот: Објавено промотивното видео за Скопје

Скопје оваа година ќе биде домаќин на УЕФА Супер Купот кој ќе се одржи на 8 август на националната арена „Филип Втори“. На овогодинешниот Супер Куп силите ќе ги одмерат двата најголеми фудбалски клубови во светот, Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед. И додека со нетрпение се очекува натпреварот, од град Скопје денес го претставија промотивното видео на англиски јазик. Видеото има за цел да ги […]

nenad

July 20th, 2017

No comments